משרד עו"ד מאירה אזרד עוסק בייצוג נאשמים וחשודים בדין הפלילי, החל משלב החקירה, המעצר והשימוע בטרם הגשת כתב אישום ועד לניהול המשפט הפלילי כולל ערעורים וייצוג בוועדות שחרורים.

אין ספק שלהליך פלילי יש השפעה רבה על חיי החשודים והנאשמים, כמו גם על בני המשפחה שלהם. משרדנו יבצע את כל המאמצים לייעץ לכם ולייצג אתכם כדי שתזכו להגנה המקסימלית, תוך עדכונכם בזכויותיכם באופן המקצועי ביותר. ניתוח המצב, אסטרטגיית הפעולה וניהול הסיכונים הכרוכים מנחים את המשרד אשר עומד לצידו של הלקוח בימים הקשים הללו עם סיוע ותמיכה גורפת.

תחומי העיסוק שלנו

ייצוג נוער – חשוב להבין כי כל רגע עלול להיות גורלי מהשלב שבו עולה חשד כנגד קטין, במיוחד כאשר הקטין נלקח לחקירה המשטרתית ו/או למעצר. הצורך לעבוד מול עורך דין פלילי שעוסק בייצוג קטינים הוא קריטי כדי להיחלץ מהמצב וכדי לעמוד על זכויות הקטין, אשר ההליך הפלילי אינו מוכר לו ועלול להשפיע עליו לתקופה ארוכה.

בתי דין צבאיים – במהלך השירות הצבאי, ישנה לפעמים מקרים לא נעימים אשר עלולים להתרחש: עבירות סמים, עריקות וסוגיות שוטפות נוספות. לעתים גם חייל עלול למצוא את עצמו מסתבך בפלילים במהלך שירותו בצה"ל, ובמקרה זה מומלץ להיעזר בסנגור מקצועי. עו"ד מאירה אזרד הנה בעלת אישור לכן אישור לשמש כסנגורית צבאית.

צווארון לבן – משרדנו מייצג נחקרים בעבירות צווארון לבן ובכל הקשור לתיקים של עבירות כלכליות כמו עבירות הונאה, שוחד, מרמה ומיסים.

סמים – ייעוץ וייצוג נאשמים וחשודים בעבירות סמים שונות כמו סחר בסמים, ייצור סמים, החזקה ושימוש, צריכה עצמית, נתינת סם לקטין ועוד.

הטרדות מיניות – אצל כל אדם עלולה להתעורר תחושה טבעית של חוסר אונים כאשר הוא נאלץ להתמודד עם חשדות בנוגע לביצוע עבירות מין. משרדנו מייצג בתיקי עבירות מין, הן בפן האזרחי והן בפן הפלילי. תוכלו להיות בטוחים שהזכויות שלכם תישמרנה במהלך החקירה וגם אחריה.

עבירות אלימות – כל אדם עלול למצוא את עצמו במרכזה של תקרית אלימה שעלולה להביא לפרשייה פלילית בגין תלונה במשטרה. משרדנו יסייע לכם להתמודד עם החשדות או האישומים כנגדכם, במטרה להביא אתכם לעתיד שקט ורגוע.

תחומי עיסוק נוספים – גרימת מוות ברשלנות, שוד, אלימות במשפחה ועוד.